True

Personas datu aizsardzība

 

Augstu vērtējot Jūsu privātumu un mums iesniegtos personas datus, mēs dalāmies ar izsmeļošu informāciju par to, kādi Jūsu personas dati un kādiem mērķiem tiek izmantoti. Ja Jums ir jautājumi vai komentāri, sazinieties ar mums pa tālruni: 67717567 vai e-pastu: [email protected]

  

1. Kādus datus mēs apkopojam?

1.1. Pērkot preci interneta veikalā „cenu.lv”, mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un īstenošanai.
1.2. Lai varētu iegādāties preces uz nomaksu, nepieciešama papildu informācija: Jūsu personas kods, personas dokumenta numurs, personu apliecinoša dokumenta kopija, informācija par nodarbinātības situāciju un informācija, lai pirms līguma noslēgšanas novērtētu Jūsu iespēju samaksāt par preci. Bez šīs informācijas mēs nevarēsim piedāvāt preču iegādi uz nomaksu.
1.3. Lai pārlūkošanu vietnē „cenu.lv” padarītu ērtu un efektīvu, bet aktuālās preces Jūs varētu atrast pēc iespējas ātrāk, mēs saglabājam šādu informāciju:

 • Jūsu pirkumu un darbību vēsture tīmekļa vietnē;

 • izmantotās ierīces IP adrese (piemēram, lai Rīgas iedzīvotājiem sniegtu informāciju par tieši Rīgas veikalā rīkotajām akcijām);

 • maksājumu vēsture, lai Jums atvieglotu iepirkšanos, piedāvājot Jūsu iecienītāko maksājuma veidu;

 • mūsu sarakstes un sarunu vēsture, lai atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, un Jūs identificētu, ja mēs nevaram pārbaudīt Jūsu personu apliecinošo dokumentu;

 • video dati no videonovērošanas iekārtām mūsu veikalos. Video ieraksts mums ir aktuāls tikai Jūsu drošības dēļ.

1.4. Jūsu ērtībai papildus Jūs varat sniegt mums šādu informāciju: dzimums, dzimšanas datums, personīgajā kontā saglabāt maksājumu kartes datus, ierakstīt kontaktinformāciju par trešajam personām, kuras saņem preces. Šie dati nav obligāti un ir paredzēti tikai ērtākai „cenu.lv” sniegto e-veikala pakalpojumu sniegšanai.

 

2.Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar personu?

2.1. Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar Jums, mēs noteikti:

 • neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;

 • nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.

3. Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?

3.1. Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un paradumiem. Tātad mēs apkopojam personas datus, lai:

 • Jums atvieglotu iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā;

 • piedāvātu Jums aktuālas preces;

 • mēs varētu analizēt savu darbību un nodrošināt, lai mūsu interneta veikala cenu.lv izmantošana Jums būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka. Ir svarīgi atzīmēt, ka 8 no 10 gadījumiem darba procesiem mēs izmantojam anonimizētus datus (nav iespējams noteikt, vai dati ir par Jums), pēc kuriem nav iespējams identificēt konkrētu personu;

 • informētu Jūs par ekskluzīviem piedāvājumiem, kuri sagatavoti tikai Jums;

 • sniegtu Jums informāciju par jaunumiem, organizētajām loterijām, akcijām un projektiem;

 • efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;

 • nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.  

4. Kā mēs glabājam un apstrādājam personas datus?

4.1. Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām: personas datu grozīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu, personas identitātes zādzību, krāpšanu.
4.2. Mūsu iekšējā organizatoriskā sistēma ir izveidota tā, lai Jūsu personas datiem varētu piekļūt un tos apstrādātu tikai tās personas, kam ir īpašas pilnvaras, taču pat šīm personām ir ierobežota piekļuve Jūsu personas datiem, ja darba funkciju pildīšanai pilnībā pietiek ar anonimizētiem datiem.
Tāpēc Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.
4.3. Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicams pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu e-veikalam, Jūsu personas datus neredzētu nepiederošas personas un lai tie tiktu pareizi glabāti. Mēs iesakām regulāri mainīt pieteikšanās paroli, glabāt maksājumu karšu un citus datus, kurus izmantojot, lai nevarētu tikt pārkāpta Jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.
4.4. Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL). Šāda e-veikala mājas lapas adresē ir burts „s”: „https://”.

 

 

5. Kādā veidā var piedalīties savu personas datu apstrādē?

5.1. Mēs vācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā, tāpēc mums ir svarīgs Jūsu ieguldījums datu apstrādē. Savu personas datu apstrādē Jūs varat piedalīties šādos veidos:

 • paši koriģēt, labot, mainīt savus personas datus personīgajā kontā;

 • pieprasīt, lai mēs labojam Jūsu personas datus, ja iepazīstaties ar personas datiem un konstatējat, ka dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi;

 • pieprasīt, lai mēs iznīcinām personas datus, ja esat iepazinies ar saviem personas datiem un nolemjat, ka: i) Jūsu personas dati nav vajadzīgi to mērķu sasniegšanai, kuriem tie tika apkopoti vai citādi apstrādāti; (ii) vēlaties atcelt savu piekrišanu Jūsu personas apstrādei; (iii) Jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi;

 • nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;

 • vērsties Valsts datu inspekcijā, kura veic personas datu apstrādes uzraudzību.

5.2. Mēs varam ierobežot Jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu, ja Jūs izlemjat, ka Jūsu personas dati:

 • ir neprecīzi (šajā gadījumā personas datu apstrādes darbības aprobežosies ar datu precizitātes pārbaudi);

 • tiek apstrādāti nelikumīgi, taču Jūs nepiekrītat savu datu dzēšanai;

 • ir nepieciešami, lai izteiktu, izpildītu vai aizsargātu juridiskās prasības;

 • tiek apstrādāti, neskatoties uz Jūsu iebildumiem pret šādu personas datu apstrādi (datu apstrāde tiks ierobežota, līdz tiks pārbaudīts, vai iemesli, kuru dēļ mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ir nepieciešami).

5.3. Iesaistīties personas datu apstrādē Jūs varat:

 • Jūsu personīgajā www.cenu.lv kontā;

 • atsūtot pieprasījumu uz e-pastu: 

  [email protected]

   vai paziņojot to pa tālruni: 67717567

 • Jūs vienmēr esat laipni gaidīti arī mūsu tirdzniecības vietā: Rīga, K.Ulmaņa gatve 2, Latvija LV 1004

 

6. Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē?

6.1. Mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties Jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu, pirms iegādājaties preces e-veikalā. Jaunāko personas datu aizsardzības informāciju vienmēr varat atrast mūsu tīmekļa vietnes sadaļā Privātuma politika”

 

7. Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

7.1. Sīkfaili ir mazi teksta faili, kuri tiek lejuplādēti Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat attiecīgo tīmekļa vietni. Mēs nodrošinām to, ka sīkfaili palīdz identificēt tikai Jūsu ierīci, bet ne Jūs kā konkrētu personu.
7.2. Gan mēs, gan citas tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus, lai Jūsu apmeklējumu vietnē padarītu vienkāršāku un efektīvāku, citiem vārdiem sakot, lai tā atbilstu Jūsu vajadzībām. Teiksim, Jūs ievietojat preci grozā un nolemjat turpināt meklēt citas preces. Ja vietni pārlūkojat ilgāk nekā pusstundu un tikai pēc tam nolemjat samaksāt par precēm, iepirkumu grozs jau būs tukšs, jo sistēma nespēj atcerēties Jūsu pēdējās iepirkšanās darbības. Lai iepirkšanās notiktu gludi, mēs izmantojam sīkfailus, kuras palīdz sistēmai atcerēties šo informāciju, tāpēc Jums vairs nevajag otrreiz meklēt tās pašas preces.
7.3. Sīkfaili mums palīdz analizēt Jūsu pārlūkošanas vēsturi „cenu.lv” e-veikalā. Mēs šo informāciju pārvēršam par iespēju ērti izmantot mūsu pakalpojumus, piemēram, lai Jūs saņemtu visaktuālākos komerciālos piedāvājumus. Lai mūsu pakalpojumu ērta izmantošana neaprobežotos tikai ar tīmekļa vietni, šie dati var tikt nodoti mūsu reklāmas pakalpojumu partneriem. Viņiem tiek sniegti anonimizēti dati, kuri tiek izmantoti tikai tādā mērā, cik tas nepieciešams kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai.
7.4. Sīkfaili nevar sasaistīt informāciju ar konkrētu personu, t. i., tās apkopo tikai anonimizētus datus.
7.5. Ja izlemjat, ka sīkfaili Jums tomēr nepatīk, vienmēr varat tās izdzēst no savas pārlūkprogrammas. Jūs arī varat jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nosūtot mums pieprasījumu uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni: 67717567.

 

8. Kur var iegūt vairāk informācijas?

8.1. Vispārējā datu aizsardzības regula garantē, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti godīgi, likumīgi un pārredzami, kā arī sniedz pamatnostādnes mums, kā pēc iespējas efektīvāk aizsargāt Jūsu personas datus.

Regula paplašina Jūsu tiesības un nodrošina līdzekļus, kā Jums piedalīties Jūsu personas datu apstrādē un kontrolē.

Iepazīties ar interneta veikala cenu.lv privātuma politiku, kurā ir definēta Jūsu personas datu apstrāde varat šeit.

Par Jūsu personas datu drošību rūpējas arī mūsu iecelts neatkarīgs datu aizsardzības speciālists, kurš vienmēr ir gatavs atbildēt uz Jūsu jautājumiem un atrisināt jebkādas neskaidrības.


Kontakti:

Tālr.: 67717567 (darba dienās no 9:00 līdz 18:00)
 E-pasta adrese:  [email protected]


Pieteikumu formas personas datu apstrādei: 

Lūgums iepazīties ar personas datiem 

Lūgums: Lūdzu atļaut iepazīties ar maniem personas datiem, kurus apstrādā Lailio Solutions SIA 

Vadoties pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informāciju, kuru lūdzat, vai informāciju par to, kādas darbības tika veiktas, saņemot Jūsu lūgumu, Jums tiks sniegta viena mēneša laikā no lūguma saņemšanas Lailio Solutions SIA dienas. Šis termiņš var tikt pagarināts vēl uz diviem mēnešiem, ņemot vērā lūguma sarežģītību un skaitu. Jebkurā gadījumā par termiņa pagarināšanu un tāda pagarinājuma iemeslu Jums tiks paziņots ar atsevišķu paziņojumu. 

Vairāk informācijas par personas datu apstrādi Lailio Solutions SIA varat atrast uzņēmuma privātuma politikā. Parakstot šo lūgumu, apliecinu, apstiprinu un garantēju, ka manis sniegtie dati ir pareizi un man ir zināms, ka esmu atbildīgs par sniegto personas datu pareizību. Parakstot šo lūgumu, apstiprinu, ka man ir zināms, ka par nepamatotiem, neproporcionāliem un atkārtotiem lūgumiem Lailio Solutions SIA ir tiesības: (1) Ņemt pamatotu maksu, kas saistīta ar lūguma izskatīšanu;

(2) Atteikties veikt lūgumā norādītās darbības.

 

Lūgums izlabot manus personas datus

Lūgums: Lūdzu izlabot manus personas datus, kurus apstrādā Lailio Solutions SIA:

(lūdzam norādīt neprecīzos/kļūdainos datus, kuri jāizlabo, un pareizos datus, kuri jāieraksta neprecīzo/kļūdaino vietā)

Vadoties pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informāciju, kuru lūdzat, vai informāciju par to, kādas darbības tika veiktas, saņemot Jūsu lūgumu, Jums tiks sniegta viena mēneša laikā no lūguma saņemšanas Lailio Solutions SIA dienas. Šis termiņš var tikt pagarināts vēl uz diviem mēnešiem, ņemot vērā lūguma sarežģītību un skaitu. Jebkurā gadījumā par termiņa pagarināšanu un tāda pagarinājuma iemeslu Jums tiks paziņots ar atsevišķu paziņojumu. 

Vairāk informācijas par personas datu apstrādi Lailio Solutions SIA varat atrast uzņēmuma privātuma politikā. 

Parakstot šo lūgumu, apliecinu, apstiprinu un garantēju, ka manis sniegtie dati ir pareizi un man ir zināms, ka esmu atbildīgs par sniegto personas datu pareizību.

Man ir zināms, ka Lailio Solutions SIA ir radījis iespēju man pašrocīgi mainīt/labot un citādi apstrādāt manus personas datus, man izveidojot kontu interneta vietnē www.cenu.lv. 

Parakstot šo lūgumu, apstiprinu, ka man ir zināms, ka par nepamatotiem, neproporcionāliem un atkārtotiem lūgumiem Lailio Solutions SIA ir tiesības: (1) Ņemt pamatotu maksu, kas saistīta ar lūguma izskatīšanu; (2) Atteikties veikt lūgumā norādītās darbības


 Lūgums ierobežot personas datu apstrādes darbības

Lūgums: Lūdzu ierobežot manas personas datu apstrādes darbības (izņemot uzglabāšanu) šādu iemeslu dēļ:

(lūdzu, norādiet iemeslus, kas pamato pieprasījumu ierobežot apstrādi)

Informējam, ka, iesniedzot lūgumu ierobežot personas datu apstrādes darbības, taču, nenorādot skaidru 

pamatojumu, Jūsu lūgumu varam neapmierināt. 

Vadoties pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informāciju, kuru lūdzat, vai informāciju par to, kādas darbības tika veiktas, saņemot Jūsu lūgumu, Jums tiks sniegta viena mēneša laikā no lūguma saņemšanas Lailio Solutions SIA dienas. Šis termiņš var tikt pagarināts vēl uz diviem mēnešiem, ņemot vērā lūguma sarežģītību un skaitu. Jebkurā gadījumā par termiņa pagarināšanu un tāda pagarinājuma iemeslu Jums tiks paziņots ar atsevišķu paziņojumu. 

Vairāk informācijas par personas datu apstrādi Lailio Solutions SIA varat atrast uzņēmuma privātuma politikā.

Parakstot šo lūgumu, apliecinu, apstiprinu un garantēju, ka manis sniegtie dati ir pareizi un man ir zināms, ka esmu atbildīgs par sniegto personas datu pareizību.

Parakstot šo lūgumu, apstiprinu, ka man ir zināms, ka par nepamatotiem, neproporcionāliem un atkārtotiem lūgumiem Lailio Solutions SIA ir tiesības: (1) Ņemt pamatotu maksu, kas saistīta ar lūguma izskatīšanu; (2) Atteikties veikt lūgumā norādītās darbības.

 Lūgums izdzēst manus personas datus

Lūgums: Lūdzu izdzēst manus tālāk norādītos personas datus, kurus apstrādā Lailio Solutions SIA.

 Vadoties pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informāciju, kuru lūdzat, vai informāciju par to, kādas darbības tika veiktas, saņemot Jūsu lūgumu, Jums tiks sniegta viena mēneša laikā no lūguma saņemšanas Lailio Solutions SIA dienas. Šis termiņš var tikt pagarināts vēl uz diviem mēnešiem, ņemot vērā lūguma sarežģītību un skaitu. Jebkurā gadījumā par termiņa pagarināšanu un tāda pagarinājuma iemeslu Jums tiks paziņots ar atsevišķu paziņojumu. 

Vairāk informācijas par personas datu apstrādi Lailio Solutions SIA varat atrast uzņēmuma privātuma politikā.

Parakstot šo lūgumu, apliecinu, apstiprinu un garantēju, ka manis sniegtie dati ir pareizi un man ir zināms, ka esmu atbildīgs par sniegto personas datu pareizību.

Parakstot šo lūgumu, apliecinu un apstiprinu, ka man ir zināms, ka, Vispārīgās datu aizsardzības regulas 17. panta 3. daļā norādītajos gadījumos mani personas dati netiks izdzēsti un LAilio Solutions SIA tos turpinās glabāt, līdz izbeigsies tiesiskais pamats datu glabāšanai. 

Parakstot šo lūgumu, apstiprinu, ka man ir zināms, ka par nepamatotiem, neproporcionāliem un atkārtotiem lūgumiem Lailio Solutions SIA ir tiesības: (1) Ņemt pamatotu maksu, kas saistīta ar lūguma izskatīšanu; (2) Atteikties veikt lūgumā norādītās darbības. 

Lūgums pārvietot manus personas datus

Lūdzu, pārvietojiet šādus personas datus, kurus apstrādā Lailio Solutions SIA:

(lūdzam norādīt datu saņēmēja rekvizītus un kontaktinformāciju)

 Vadoties pēc Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informāciju, kuru lūdzat, vai informāciju par to, kādas darbības tika veiktas, saņemot Jūsu lūgumu, Jums tiks sniegta viena mēneša laikā no lūguma saņemšanas Lailio Solutions SIA dienas. Šis termiņš var tikt pagarināts vēl uz diviem mēnešiem, ņemot vērā lūguma sarežģītību un skaitu. Jebkurā gadījumā par termiņa pagarināšanu un tāda pagarinājuma iemeslu Jums tiks paziņots ar atsevišķu paziņojumu. 

Vairāk informācijas par personas datu apstrādi Lailio Solutions SIA varat atrast uzņēmuma privātuma politikā.

Parakstot šo lūgumu, apliecinu, apstiprinu un garantēju, ka manis sniegtie dati ir pareizi un man ir zināms, ka esmu atbildīgs par sniegto personas datu pareizību. Visu atbildību par kaitējumu, kas var rasties, sūtot datus norādītajam datu saņēmējam, norādot nepareizus rekvizītus vai datu saņēmējam nepieņemot datus, pilnībā 

uzņemas tikai lūgumu iesniegusī persona. Lailio Solutions SIA neuzņemas atbildību par visu un jebkādu kaitējumu, kas var rasties, izpildot šo lūgumu.

Parakstot šo lūgumu, apstiprinu, ka man ir zināms, ka par nepamatotiem, neproporcionāliem un atkārtotiem lūgumiem Lailio Solutions SIA ir tiesības: (1) Ņemt pamatotu maksu, kas saistīta ar lūguma izskatīšanu; (2) Atteikties veikt lūgumā norādītās darbības.

 

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.